Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3111 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Dalia Maceinaitė

Biblioteka ir informacijos centras
Lankytojų aptarnavimo skyrius

Bibliotekininkas
dalia.maceinaite@lsmuni.lt

327220

5310
Kipras Maselis

Biblioteka ir informacijos centras
Lankytojų aptarnavimo skyrius

Bibliotekininkas
kipras.maselis@stud.lsmu.lt

396045

5311
Danutė Načajienė

Biblioteka ir informacijos centras
Lankytojų aptarnavimo skyrius

Vyr.slaugos mokslų skaityklos bibliotekininkas
Danute.Nacajiene@lsmuni.lt

327223

5312
Vincentas Natkevičius

Biblioteka ir informacijos centras
Lankytojų aptarnavimo skyrius

Bibliotekininkas
vincentas.natkevicius@stud.lsmu.lt

396045

5311
Rima Raižytė

Biblioteka ir informacijos centras
Lankytojų aptarnavimo skyrius

Vyresnysis bibliotekininkas
Rima.Raizyte@lsmuni.lt

327223

5312
Kipras Snarskis

Biblioteka ir informacijos centras
Lankytojų aptarnavimo skyrius

Bibliotekininkas
kipras.snarskis@lsmu.lt
Jolanta Tamutienė

Biblioteka ir informacijos centras
Lankytojų aptarnavimo skyrius

Vyresnysis bibliotekininkas
Jolanta.Zigiene@lsmuni.lt

327220

5310
Marius Zaranka

Biblioteka ir informacijos centras
Lankytojų aptarnavimo skyrius

Bibliotekininkas
marius.zaranka@lsmu.lt
Vida Zimkuvienė

Biblioteka ir informacijos centras
Lankytojų aptarnavimo skyrius

Vyresnysis bibliotekininkas
Vida.Zimkuviene@lsmuni.lt

327334

5313
Virginija Gražienė

Biblioteka ir informacijos centras
Dokumentų komplektavimo ir saugojimo skyrius

Vyresnysis bibliotekininkas
virginija.graziene@lsmuni.lt

327294

5314
Irena Grumadė

Biblioteka ir informacijos centras
Dokumentų komplektavimo ir saugojimo skyrius

Bibliotekininkas
Irena.Grumade@lsmuni.lt

396048

5318