Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3140 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Vaida Šimakauskienė

MA Neuromokslų institutas
Toksikologijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Vaida.Simakauskiene@lsmuni.lt

302948

5724
Loreta Strumylaitė

MA Neuromokslų institutas
Toksikologijos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Loreta.Strumylaite@lsmuni.lt

242921

5021
Jurgita Šulinskienė

MA Neuromokslų institutas
Toksikologijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
jurgita.sulinskiene@lsmuni.lt

302948

5718
Aldona Švėgždienė

MA Neuromokslų institutas
Toksikologijos laboratorija

Laborantas
Aldona.Svegzdiene@lsmuni.lt

302948

5726
Raminta Bagdanavičienė

MA Neuromokslų institutas
Molekulinės neuroonkologijos laboratorija

Laborantas
raminta.bagdanaviciene@lsmuni.lt

326769

4425;6769
Vytenis Pranas Deltuva

MA Neuromokslų institutas
Molekulinės neuroonkologijos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Vytenis.Deltuva@lsmuni.lt

326549

6549
Arūnas Kazlauskas

MA Neuromokslų institutas
Molekulinės neuroonkologijos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Arunas.Kazlauskas@lsmuni.lt
4425
Kęstutis Skauminas

MA Neuromokslų institutas
Molekulinės neuroonkologijos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Mokslo instituto tarybos sekretorius
kestutis.skauminas@lsmuni.lt

326883

6883
Daina Skiriutė

MA Neuromokslų institutas
Molekulinės neuroonkologijos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Daina.Skiriute@lsmuni.lt

302955

5721
Rytis Stakaitis

MA Neuromokslų institutas
Molekulinės neuroonkologijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
rytis.stakaitis@lsmuni.lt

302955

5705
Giedrius Steponaitis

MA Neuromokslų institutas
Molekulinės neuroonkologijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Giedrius.Steponaitis@lsmuni.lt

302955

5705