Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3140 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Vaidutė Gelžinienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Vaidute.Gelziniene@lsmuni.lt

846030029

308
Adelė Grinevičienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Vyresnysis laborantas
adele.grineviciene@lsmuni.lt

846030024

204
Vilija Jakumaitė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Vilija.Jakumaite@lsmuni.lt
Virginija Jasienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Laborantas
Virginija.Jasiene@lsmuni.lt

846030029

868640686

403
Ramūnas Jokubka

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Ramunas.Jokubka@lsmuni.lt
Alicja Juškienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Alicja.Juskiene@lsmuni.lt

846030028

311
Miglė Kaminskaitė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
migle.kaminskaite@lsmuni.lt

309456

5709
Nijolė Kažukauskienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Nijole.Kazukauskiene@lsmuni.lt
206
Jolanta Kvietkauskienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Laborantas
Jolanta.Kvietkauskiene@lsmuni.lt

846030024

204
Vilma Liaugaudaitė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Vilma.Liaugaudaite@lsmuni.lt

846030012

305
Dalia Martinaitienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Dalia.Stropute@lsmuni.lt

846030032

302