Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 2655 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Rokas Judickas

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Veterinarijos gydytojas rezidentas
Rokas.Judickas@lsmuni.lt

362303

1262
Jūratė Juodytė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Veterinarijos gydytojas
Jurate.Juodyte@lsmuni.lt

362303

1262
Jūratė Juodytė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Asistentas
Jurate.Juodyte@lsmuni.lt

362303

1262
Dalia Juodžentė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Veterinarijos gydytojas-rentgenologas
Dalia.Juodzente@lsmuni.lt

362303

1262
Dalia Juodžentė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Lektorius
Dalia.Juodzente@lsmuni.lt

362303

1262
Nomeda Juodžiukynienė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Veterinarijos gydytojas
Nomeda.Juodziukyniene@lsmuni.lt

362303

865961869

1264
Birutė Karvelienė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Vyriausiasis veterinarijos gydytojas
birute.karveliene@lsmuni.lt

363490

866224762

1261
Daiva Kiaušienė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Laborantas
Daiva.Kiausiene@lsmuni.lt

363357

1189
Gabrielė Kirsnauskaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Registratorius
Laura Kondrotaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Veterinarijos sanitaras
laura.kondrotaite@lsmu.lt

362303

1262
Kristina Krunglevičienė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Asistentas
Kristina.Krungleviciene@lsmuni.lt

362303

865975868

1262