Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 2655 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Alvydas Pavilonis

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas

Profesorius
Alvydas.Pavilonis@lsmuni.lt

327365

Rita Plančiūnienė

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas

Docentas
Rita.Planciuniene@lsmuni.lt

327365

Sandrita Šimonytė

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas

Profesorius
Sandrita.Simonyte@lsmuni.lt
Žaneta Štreimikytė-Mockeliūnė

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas

Lektorius
zaneta.streimikyte@lsmuni.lt

409747;327365

2305
Vincentas Veikutis

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas

Profesorius
Vincentas.Veikutis@lsmuni.lt

327365

1229
Marius Virgailis

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas

Lektorius
Marius.Virgailis@lsmuni.lt

409747

2302
Tadas Juknius

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas
Mikrobiologinių tyrimų laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
tadas.juknius@lsmu.lt
Irena Klimienė

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas
Mikrobiologinių tyrimų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Irena.Klimiene@lsmuni.lt

409747

2303
Modestas Ružauskas

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas
Mikrobiologinių tyrimų laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
modestas.ruzauskas@lsmuni.lt

409747

1164;1302
Rita Šiugždinienė

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas
Mikrobiologinių tyrimų laboratorija

Mokslo darbuotojas
Rita.Siugzdiniene@lsmuni.lt

409747

2303
Marius Virgailis

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas
Mikrobiologinių tyrimų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Marius.Virgailis@lsmuni.lt

409747

2302