Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 2656 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Aurimas Gavelis

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra
Gyvūnų veislinės vertės tyrimų ir selekcijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Aurimas.Gavelis@lsmuni.lt

363408

1140
Indrė Mečionytė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra
Gyvūnų veislinės vertės tyrimų ir selekcijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
indre.mecionyte@lsmuni.lt

363404

Rasa Ugenskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Profesorius
Instituto vadovas
rasa.ugenskiene@lsmuni.lt

327336

5754
Arūnas Bielevičius

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
Arunas.Bielevicius@lsmuni.lt

327326

5755
Aleksandr Bulatov

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Profesorius
aleksandr.bulatov@lsmuni.lt

327326

5755
Natalia Bulatova

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
Natalija.Bulatova@lsmuni.lt

327326

5650
Justė Čepaitė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Laborantas
Juste.Cepaite@lsmu.lt

327326

5755
Irena Česnavičienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Asistentas
irena.cesnaviciene@lsmuni.lt

327326

5649
Sabina Greblikienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Laborantas
sabina.greblikiene@lsmu.lt

327326

5755
Lina Kajokienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Lina.Kajokiene@lsmuni.lt

267456

5755
Laimutis Kučinskas

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
Laimutis.Kucinskas@lsmuni.lt

327326

5755