Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3140 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Vilius Skipskis

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Vilius.Skipskis@lsmuni.lt
Alina Smalinskienė

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Alina.Smalinskiene@lsmuni.lt

302887

1740
Vacis Tatarūnas

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Vacis.Tatarunas@lsmuni.lt
Audronė Veikutienė

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
audrone.veikutiene@lsmu.lt

326149

6149
Lukas Žemaitis

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Lukas.Zemaitis@lsmuni.lt

326741

6741
Lina Kraujalienė

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija
Mokslininkų grupė

Vyresnysis mokslo darbuotojas (Nėštumo atostogose)
Lina.Rimkute@lsmuni.lt

302880

1705
Tadas Kraujalis

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija
Mokslininkų grupė

Mokslo darbuotojas
Tadas.Kraujalis@lsmuni.lt
1714
Kęstutis Maciūnas

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija
Mokslininkų grupė

Mokslo darbuotojas
kestutis.maciunas@lsmuni.lt
1714
Mindaugas Šnipas

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija
Mokslininkų grupė

Vyresnysis mokslo darbuotojas
mindaugas.snipas@lsmu.lt
1705
Gailutė Bernotienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Gailute.Bernotiene@lsmuni.lt

302879

1757
Agnė Brazienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Agne.Braziene@lsmuni.lt

337907