Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3138 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Antanas Sederevičius

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Profesorius
Dėstytojų ir mokslo darbuotojų PAK pirmininkas
Antanas.Sederevicius@lsmuni.lt

363692

1165
Evelina Šimkutė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Asistentas
evelina.simkute@lsmu.lt
1146
Ugnė Spancernienė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Lektorius
ugne.spancerniene@lsmuni.lt
1195
Arūnas Stankevičius

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Profesorius
Arunas.Stankevicius@lsmuni.lt
1146
Indrė Zakienė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Asistentas
Indre.Zakiene@lsmu.lt
1181
Judita Žymantienė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Profesorius
judita.zymantiene@lsmuni.lt

363204

1195
Jonė Kantautaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra
Virškinimo fiziologijos ir patologijos centras

Mokslo darbuotojas
Jone.Kantautaite@lsmuni.lt
1167
Ingrida Monkevičienė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra
Virškinimo fiziologijos ir patologijos centras

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Ingrida.Monkeviciene@lsmuni.lt

363692

1168
Kristina Musayeva

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra
Virškinimo fiziologijos ir patologijos centras

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
kristina.musayeva@lsmuni.lt
1197
Antanas Sederevičius

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra
Virškinimo fiziologijos ir patologijos centras

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Antanas.Sederevicius@lsmuni.lt

363692

869803707

1165
Rasa Želvytė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra
Virškinimo fiziologijos ir patologijos centras

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Rasa.Zelvyte@lsmuni.lt

363692

1168