Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3140 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Laura Žvironienė

Biblioteka ir informacijos centras
Informacijos paslaugų skyrius

Informacijos specialistas
Laura.Zvironiene@lsmuni.lt

396040

5330
Daiva Černytė

Biblioteka ir informacijos centras
Informacinių sistemų skyrius

Informacijos specialistas
Daiva.Cernyte@lsmuni.lt

327355

5305
Antanas Gilaitis

Biblioteka ir informacijos centras
Informacinių sistemų skyrius

Inžinierius programuotojas
Antanas.Gilaitis@lsmuni.lt

327221

5319
Daiva Jurkšaitienė

Biblioteka ir informacijos centras
Informacinių sistemų skyrius

Skyriaus vedėjas
daiva.jurksaitiene@lsmuni.lt

327221

5319
Mindaugas Peleckas

Biblioteka ir informacijos centras
Informacinių sistemų skyrius

Kompiuterinių tinklų administratorius
Mindaugas.Peleckas@lsmuni.lt

396049

5306
Andrius Rebždys

Biblioteka ir informacijos centras
Informacinių sistemų skyrius

Sistemų administratorius
Andrius.Rebzdys@lsmuni.lt

396049

5306
Saulius Alijošius

Biblioteka ir informacijos centras
Veterinarijos akademijos biblioteka

Skyriaus vedėjas
saulius.alijosius@lsmuni.lt

363345

1110
Aldona Kupstaitė

Biblioteka ir informacijos centras
Veterinarijos akademijos biblioteka

Bibliotekininkas
Aldona.Kupstaite@lsmuni.lt

363345

1221
Ona Mačiulienė

Biblioteka ir informacijos centras
Veterinarijos akademijos biblioteka

Vyresnysis bibliotekininkas
Ona.Maciuliene@lsmuni.lt

363345

1221
Valda Valatkaitė

Biblioteka ir informacijos centras
Veterinarijos akademijos biblioteka

Vyresnysis bibliotekininkas
Valda.Valatkaite@lsmuni.lt

363345

1221
Natalja Visockienė

Biblioteka ir informacijos centras
Veterinarijos akademijos biblioteka

Vyresnysis bibliotekininkas
Natalija.Visockiene@lsmuni.lt

363345

1221