Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3140 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Rasa Želvytė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra
Virškinimo fiziologijos ir patologijos centras

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Rasa.Zelvyte@lsmuni.lt

363692

1168
Arūnas Stankevičius

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra
Imunologijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Arunas.Stankevicius@lsmuni.lt
1146
Saulius Petkevičius

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Profesorius
Katedros vedėjas
saulius.petkevicius@lsmuni.lt

363559

867667396

2123
Rasa Adomkienė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Lektorius
rasa.adomkiene@lsmuni.lt

362692

1116
Albina Aniulienė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Profesorius
Albina.Aniuliene@lsmuni.lt

362694

861458877

2183
Albina Gerulienė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Vyresnysis laborantas
Albina.Geruliene@lsmuni.lt

363204

1196
Jonas Gintautas

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Asistentas
jonas.gintautas@lsmuni.lt

363255

2238
Patricija Girdauskaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Veterinarijos gydytojas rezidentas
patricija.girdauskaite@lsmu.lt

363559

2408
Tomas Gudas

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Vyresnysis laborantas
Tomas.Gudas@lsmuni.lt

409740

2256
Ingrida Jankauskaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Veterinarijos gydytojas rezidentas
ingrida.jankauskaite@lsmu.lt

363559

2408
Nomeda Juodžiukynienė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Docentas
Nomeda.Juodziukyniene@lsmuni.lt

267971,362923

865961869

1184