Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3108 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Jūratė Šlapkauskaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
jurate.slapkauskaite@lsmuni.lt
Andrius Stepaniukas

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Docentas
Andrius.Stepaniukas@lsmuni.lt

362695

1445
Andrius Stepaniukas

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
Andrius.Stepaniukas@lsmuni.lt

362695

1445
Anita Stepankevičienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
anita.rokaityte@lsmuni.lt

362695

1101
Artūras Stimbirys

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Profesorius
Arturas.Stimbirys@lsmuni.lt

362695

1201
Dainius Uljanovas

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
Dainius.Uljanovas@lsmuni.lt

362695

1201
Gintarė Vaičiulienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Asistentas
gintare.kasperaviciute@lsmuni.lt

363208

1309
Gina Valickytė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Laborantas
Gina.Valickyte@lsmuni.lt

242940

5040
Gintarė Zaborskienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Profesorius
Gintare.Zaborskiene@lsmuni.lt

362695

1421
Gintarė Zakarienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius (Vaiko priežiūros atostogose)
gintare.zakariene@lsmuni.lt

362695

1201
Paulina Zavistanavičiūtė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
Paulina.Zavistanaviciute@lsmuni.lt

362695

1442