Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3115 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Dainius Zienius

VA Veterinarijos fakultetas
Mikrobiologijos ir virusologijos institutas
Virusologinių tyrimų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Dainius.Zienius@lsmuni.lt

409747

2305
Agnė Beleckė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės medicinos simuliacijos centras

Centro vadovas
agne.belecke@lsmuni.lt
1208
Evaldas Šlyžius

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Dekanatas

Prodekanas
Fakulteto vadovas
Evaldas.Slyzius@lsmuni.lt

361936

1151
Rolandas Stankevičius

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Dekanatas

Dekanas
Fakulteto vadovas
rolandas.stankevicius@lsmuni.lt

363408;361936

865976063

1217;1133
Vita Novickienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Dekanatas

Vyriausiasis administratorius
Vita.Novickiene@lsmuni.lt

361936

865978602

1150
Elena Bartkienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

p.p.
Fakulteto instituto vadovas
Elena.Bartkiene@lsmuni.lt

362695

1420
Saulius Tušas

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Lektorius
Tarnybos vadovas
saulius.tusas@lsmuni.lt

361483

868611877

1143
Vilija Buckiūnienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Lektorius (Nėštumo atostogose)
Vilija.Buckiuniene@lsmuni.lt

363505

1252
Jolita Klementavičiūtė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Lektorius
Jolita.Klementaviciute@lsmuni.lt
1254
Monika Nutautaitė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Lektorius
monika.nutautaite@lsmu.lt
1136
Mindaugas Paleckaitis

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Lektorius
Mindaugas.Paleckaitis@lsmuni.lt

363505

1252