Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 2655 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Irena Šakalienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
i.sakaliene@lsmuni.lt

395800

5540
Gitana Ona Sejonienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
GitanaOna.Sejoniene@lsmuni.lt

327267

5551
Vida Tomkienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Vida.Tomkiene@lsmuni.lt

327266

5546
Alvyra Vilčinskienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Alvyra.Vilcinskiene@lsmuni.lt

327266

5547
Asta Vinčaitė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Asta.Vincaite@lsmuni.lt

395800

5539
Laima Zaviliauskienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
laima.zaviliauskiene@lsmuni.lt

395383

5538
Jurgita Žilionienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Jurgita.Zilioniene@lsmuni.lt

327267

5552
Jurgita Zurbienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
jurgita.zurbiene@lsmuni.lt

327296

5589
Saulius Zelionka

Civilinės saugos tarnyba

Civilinės saugos tarnybos vadovas
saulius.zelionka@lsmuni.lt

327278

865661829

5660
Rūta Veličkienė

Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba

Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovas
ruta.velickiene@lsmuni.lt

327227

861534376

5570
Akvilė Jankauskė

Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba

Profesinės sveikatos specialistas (Vaiko priežiūros atostogose)
Akvile.Jankauske@lsmuni.lt

327227

5557