Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3140 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Sigita Kerzienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra

Laborantas
Sigita.Kerziene@lsmuni.lt

465423

1142
Raimonda Koryznienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra

Asistentas
Raimonda.Koryzniene@lsmuni.lt

465423

1174
Giedrius Palubinskas

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra

Lektorius
Giedrius.Palubinskas@lsmuni.lt

363119

861619245

1243
Daiva Rimaitytė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra

Asistentas
daiva.rimaityte@lsmu.lt

465423

1174
Laima Sincevičienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra

Studijų administratorius
laima.sinceviciene@lsmu.lt

465423

1174
Evaldas Šlyžius

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra

Lektorius
Fakulteto tarybos pirmininkas
Evaldas.Slyzius@lsmuni.lt

465423

1174
Žilvinas Šolys

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra

Asistentas
zilvinas.solys@lsmuni.lt
Aurimas Gavelis

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra
Gyvūnų veislinės vertės tyrimų ir selekcijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Aurimas.Gavelis@lsmuni.lt

363408

1140
Indrė Mečionytė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra
Gyvūnų veislinės vertės tyrimų ir selekcijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
indre.mecionyte@lsmuni.lt

363404

Rasa Ugenskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Profesorius
Instituto vadovas
rasa.ugenskiene@lsmuni.lt

327336

5754
Irena Andriuškevičiūtė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
Irena.Andriuskeviciute@lsmuni.lt

327326

5755