Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3140 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Arūnas Bielevičius

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
Arunas.Bielevicius@lsmuni.lt

327326

5755
Renata Bižienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Renata.Biziene@lsmuni.lt

465408

2157
Aleksandr Bulatov

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Profesorius
aleksandr.bulatov@lsmuni.lt

327326

5755
Natalia Bulatova

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
Natalija.Bulatova@lsmuni.lt

327326

5650
Justė Čepaitė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Laborantas
Juste.Cepaite@lsmu.lt

327326

5755
Irena Česnavičienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Asistentas
irena.cesnaviciene@lsmuni.lt

327326

5649
Birutė Frercks

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Birute.Frercks@lsmuni.lt

327326

5755
Sabina Greblikienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Laborantas
sabina.greblikiene@lsmu.lt

327326

5755
Aldona Jasukaitienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Aldona.Jasukaitiene@lsmuni.lt

302949

5792
Lina Kajokienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Lina.Kajokiene@lsmuni.lt

267456

5755
Laimutis Kučinskas

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
Laimutis.Kucinskas@lsmuni.lt

327326

5755