Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3115 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Lina Mickienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
Lina.Mickiene@lsmuni.lt

327326

5649
Ramutė Mišeikienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Ramute.Miseikiene@lsmuni.lt

363664

1156,1143
Kristina Morkūnienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Kristina.Morkuniene@lsmuni.lt

363664

2156
Nijolė Pečiulaitienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Nijole.Peciulaitiene@lsmuni.lt

363664

2155
Petras Prakas

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
petras.prakas@lsmuni.lt

363664

2156
Asta Raskilienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
asta.raskiliene@lsmuni.lt

327326

5755
Aurelija Šalomskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Asistentas
Aurelija.Salomskiene@lsmuni.lt

327326

5755
Loreta Šalomskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Loreta.Salomskiene@lsmuni.lt

327326

5755
Alina Smalinskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Profesorius
Alina.Smalinskiene@lsmuni.lt

372176

5652
Renata Šmigelskė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Laborantas
renata.smigelske@lsmu.lt
Margarita Sriubienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Margarita.Sriubiene@lsmuni.lt

327326

5755