Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3111 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Virginija Švirmickienė

VA Gyvulininkystės institutas
Chemijos laboratorija

Chemikas
Virginija.Svirmickiene@lsmuni.lt

842265703,842265383

Lina Uchockienė

VA Gyvulininkystės institutas
Chemijos laboratorija

Laborantas
lina.uchockiene@lsmu.lt

842265383

Virginijus Uchockis

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų mitybos ir pašarų skyrius

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Virginijus.Uchockis@lsmuni.lt

842265383

211
Aldona Kniškienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų mitybos ir pašarų skyrius
Gyvūnų pašarų maisto medžiagų virškinamumo tyrimų laboratorija

Laborantas
aldona.kniskiene@lsmu.lt

842265383

209
Raimondas Leikus

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų mitybos ir pašarų skyrius
Gyvūnų pašarų maisto medžiagų virškinamumo tyrimų laboratorija

Mokslo darbuotojas
raimondas.leikus@lsmu.lt
209
Valentina Briedelienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų mitybos ir pašarų skyrius
Pašarų gamybos ir šėrimo technologijų vertinimo laboratorija

Zootechnikas
Valentina.Briedeliene@lsmuni.lt

842265383

209
Jonas Jatkauskas

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų mitybos ir pašarų skyrius
Pašarų gamybos ir šėrimo technologijų vertinimo laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Jonas.Jatkauskas@lsmuni.lt

842265383

229
Vilma Vrotniakienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų mitybos ir pašarų skyrius
Pašarų gamybos ir šėrimo technologijų vertinimo laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Mokslo instituto tarybos sekretorius
Vilma.Vrotniakiene@lsmuni.lt

842265383

229
Vaidas Paluckas

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius

Veterinarijos felčeris
Violeta Razmaitė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Violeta.Razmaite@lsmuni.lt

842265786,842265383

223
Artūras Šiukščius

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius

Mokslo darbuotojas
Mokslo instituto tarybos pirmininkas
Arturas.Siukscius@lsmuni.lt

842265383