Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3140 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Vygimantas Krapikas

VA Gyvulininkystės institutas
Eksperimentinės plėtros ir bandymų skyrius

Traktorininkas - pagalbinis darbininkas
vygimantas.krapikas@lsmu.lt
Andrius Lapinskas

VA Gyvulininkystės institutas
Eksperimentinės plėtros ir bandymų skyrius

Sargas-sanitaras
andrius.lapinskas@lsmu.lt

842265888

Audronė Laurynienė

VA Gyvulininkystės institutas
Eksperimentinės plėtros ir bandymų skyrius

Vyresnysis zootechnikas
Audrone.Lauryniene@lsmuni.lt

842265383

Stasys Levickas

VA Gyvulininkystės institutas
Eksperimentinės plėtros ir bandymų skyrius

Traktorininkas - pagalbinis darbininkas
stasys.levickas@lsmu.lt

842265888

Jolanta Linkevičienė

VA Gyvulininkystės institutas
Eksperimentinės plėtros ir bandymų skyrius

Pagalbinis darbininkas
jolanta.linkeviciene@lsmu.lt
Vladas Navardauskas

VA Gyvulininkystės institutas
Eksperimentinės plėtros ir bandymų skyrius

Pagalbinis darbininkas
vladas.navardauskas@lsmu.lt
Rima Petraitienė

VA Gyvulininkystės institutas
Eksperimentinės plėtros ir bandymų skyrius

Pagalbinis darbininkas
rima.petraitiene@lsmu.lt

842265383

Elidijus Petraitis

VA Gyvulininkystės institutas
Eksperimentinės plėtros ir bandymų skyrius

Pagalbinis darbininkas
elidijus.petraitis@lsmu.lt
Vydas Plaščinskas

VA Gyvulininkystės institutas
Eksperimentinės plėtros ir bandymų skyrius

Traktorininkas - pagalbinis darbininkas
vydas.plascinskas@lsmu.lt
Kęstutis Radzevičius

VA Gyvulininkystės institutas
Eksperimentinės plėtros ir bandymų skyrius

Traktorininkas - pagalbinis darbininkas
kestutis.radzevicius@lsmu.lt
Giedrius Šarauskas

VA Gyvulininkystės institutas
Eksperimentinės plėtros ir bandymų skyrius

Vedėjas
Giedrius.Sarauskas@lsmu.lt

842265383