Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3108 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Rasa Nainienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius
Gyvūnų reprodukcijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Dėstytojų ir mokslo darbuotojų PAK sekretorius
Rasa.Nainiene@lsmuni.lt
Virginija Jatkauskienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius
Genetinių tyrimu laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Virginija.Jatkauskiene@lsmuni.lt

842265383

232
Rasa Šiukščiuvienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius
Genetinių tyrimu laboratorija

Zootechnikas
Rasa.Siuksciuviene@lsmuni.lt

842265383

232
Monika Gerulienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius
Gyvūnų genetinių išteklių tyrimo ir ilgalaikio išsaugojimo ex situ laboratorija

Zootechnikas
Monika.Geruliene@lsmuni.lt

842265383

Vidmantas Pileckas

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius
Gyvūnų genetinių išteklių tyrimo ir ilgalaikio išsaugojimo ex situ laboratorija

Mokslo darbuotojas
vidmantas.pileckas@lsmu.lt
Dovilė Bagvilaitė

VA Gyvulininkystės institutas
Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras

Treneris
dovile.bagvilaite@lsmu.lt

842265383

Saulutė Čepaitienė

VA Gyvulininkystės institutas
Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras

Zootechnikas
Saulute.Cepaitiene@lsmuni.lt

842265383

Visvaldas Jankauskas

VA Gyvulininkystės institutas
Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras

Pagalbinis darbininkas
visvaldas.jankauskas@lsmu.lt

842265383

Alma Jankauskienė

VA Gyvulininkystės institutas
Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras

Pagalbinis darbininkas
alma.jankauskiene@lsmu.lt

842265383

Žydrūnas Kersnauskas

VA Gyvulininkystės institutas
Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras

Traktorininkas - pagalbinis darbininkas
zydrunas.kersnauskas@lsmu.lt
Vilija Kudžmienė

VA Gyvulininkystės institutas
Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras

Pagalbinis darbininkas
vilija.kudzmiene@lsmu.lt

842265383