Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3115 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Albertas Stauga

VA Gyvulininkystės institutas
Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras

Pagalbinis darbininkas
albertas.stauga@lsmu.lt

842265383

Rasa Švabinskienė

VA Gyvulininkystės institutas
Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras

Pagalbinis darbininkas
rasa.svabinskiene@lsmu.lt
Rūta Šveistienė

VA Gyvulininkystės institutas
Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras

Vadovas
Ruta.Sveistiene@lsmuni.lt

842265383

223
Alma Vasnienė

VA Gyvulininkystės institutas
Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras

Šėrikas-pagalbinis darbininkas
alma.vasniene@lsmu.lt

842265888

Loretas Čepaitis

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Zootechnikas
Loretas.Cepaitis@lsmuni.lt

842265383

Raimonda Juknevičienė

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Laborantas
raimonda.jukneviciene@lsmu.lt
Robertas Juodka

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Mokslo darbuotojas
robertas.juodka@lsmu.lt

842265383

Remigijus Juška

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Mokslo darbuotojas
Remigijus.Juska@lsmuni.lt

842265383

218
Violeta Juškienė

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Vyresnysis mokslo darbuotojas
violeta.juskiene@lsmuni.lt

842265385

Gitana Kadžienė

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Gitana.Kadziene@lsmuni.lt
Daiva Stankevičienė

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Mokslo darbuotojas
Daiva.Stankeviciene@lsmuni.lt

842265383