Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3111 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Loretas Čepaitis

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Zootechnikas
Loretas.Cepaitis@lsmuni.lt

842265383

Raimonda Juknevičienė

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Laborantas
raimonda.jukneviciene@lsmu.lt
Robertas Juodka

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Mokslo darbuotojas
robertas.juodka@lsmu.lt

842265383

Remigijus Juška

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Mokslo darbuotojas
Remigijus.Juska@lsmuni.lt

842265383

218
Violeta Juškienė

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Vyresnysis mokslo darbuotojas
violeta.juskiene@lsmuni.lt

842265385

Gitana Kadžienė

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Gitana.Kadziene@lsmuni.lt
Daiva Stankevičienė

VA Gyvulininkystės institutas
Ekologijos skyrius

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Daiva.Stankeviciene@lsmuni.lt

842265383

Algis Čaplikas

VA Gyvulininkystės institutas
Techninė - ūkinė tarnyba

Pagalbinis darbininkas
algis.caplikas@lsmu.lt

842265383

Rimantas Jankauskas

VA Gyvulininkystės institutas
Techninė - ūkinė tarnyba

Vairuotojas
Rimantas.Jankauskas@lsmuni.lt

842265495,842265383

Vincas Kasperavičius

VA Gyvulininkystės institutas
Techninė - ūkinė tarnyba

Pagalbinis darbininkas
vincas.kasperavicius@lsmu.lt
Arvidas Klusas

VA Gyvulininkystės institutas
Techninė - ūkinė tarnyba

Traktorininkas - pagalbinis darbininkas
arvidas.klusas@lsmu.lt