Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3108 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Zenonas Pletkus

VA Gyvulininkystės institutas
Techninė - ūkinė tarnyba

Vedėjas - energetikas
Zenonas.Pletkus@lsmuni.lt

842265383

213
Jonas Pliatkus

VA Gyvulininkystės institutas
Techninė - ūkinė tarnyba

Zootechnikas
jonas.pliatkus@lsmu.lt
Egidijus Ševeliovas

VA Gyvulininkystės institutas
Techninė - ūkinė tarnyba

Aplinkos tvarkytojas
egidijus.seveliovas@lsmu.lt
Daiva Žvikienė

VA Gyvulininkystės institutas
Techninė - ūkinė tarnyba

Valytojas
daiva.zvikiene@lsmu.lt
Romaldas Mačiulaitis

Kauno regioninis biomedicininių tyrimų etikos komitetas

p.p.
Tarnybos vadovas
Romaldas.Maciulaitis@lsmuni.lt

326889

6889
Edgaras Stankevičius

Kauno regioninis biomedicininių tyrimų etikos komitetas

p.p.
Tarnybos vadovas
edgaras.stankevicius@lsmuni.lt

327257

868748989

5632
Aurelija Radzevičienė

Kauno regioninis biomedicininių tyrimų etikos komitetas

Vyriausiasis specialistas
Aurelija.Radzeviciene@lsmuni.lt

327375

5641
Vydmantas Kazakevičius

865993192

1224
Ieva Matusevičienė

Vivariumas

Veterinarijos gydytojas
ieva.matuseviciene@lsmu.lt
1224
Gediminas Zaborskis

Vivariumas

Sanitaras gyvulių priežiūrai
gediminas.zaborskis@lsmu.lt

1224

Lina Baršauskienė

Veterinarijos akademijos muziejus

Vedėjas
Lina.Barsauskiene@lsmuni.lt

363421

868337107

1222