Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 32 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Rita Jankauskaitė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Rita.Jankauskaite@lsmuni.lt

395813

5588
Žaneta Jodikaitienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Zaneta.Jodikaitiene@lsmuni.lt

395800

5541
Laimutė Juknevičienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Laimute.Jukneviciene@lsmuni.lt

395387

867993562

5548
Gailutė Kanišauskienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Gailute.Kanisauskiene@lsmuni.lt

327216

5532
Elvyra Kavaliauskaitė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Buhalteris-kasininkas
Elvyra.Kavaliauskaite@lsmuni.lt

361657

5497
Ramutė Koncevičienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
ramute.konceviciene@lsmuni.lt

327266

5543
Ramunė Kriaunaitienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Ramune.Kriaunaitiene@lsmuni.lt

395388

5544
Tatjana Liutaja

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Tatjana.Liutaja@lsmu.lt

327296

5536
Kristina Lukaitytė Žilienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Kristina.Ziliene@lsmuni.lt

395383

5534
Ina Mažeikienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
Ina.Mazeikiene@lsmuni.lt

327268

5537
Rita Milukienė

Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės tarnyba

Vyresnysis buhalteris
rita.milukiene@lsmuni.lt

327268

5528