Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 31 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Kęstutis Šimatonis

Informacinių technologijų centras
Administracija

Informacinių technologijų centro direktorius
kestutis.simatonis@lsmuni.lt

732453

869802915

1009
Lina Jankauskienė

Informacinių technologijų centras
Administracija

Administratorius
lina.jankauskiene@lsmu.lt
1001
Liudas Andriušis

Informacinių technologijų centras
Eksploatacijos ir techninio aptarnavimo skyrius

Inžinierius
Liudas.Andriusis@lsmuni.lt

793756

1001
Giedrius Armonavičius

Informacinių technologijų centras
Eksploatacijos ir techninio aptarnavimo skyrius

Inžinierius
giedrius.armonavicius@lsmuni.lt

395804

861515085

1005
Raimondas Baltuškevičius

Informacinių technologijų centras
Eksploatacijos ir techninio aptarnavimo skyrius

Inžinierius
raimondas.baltuskevicius@lsmuni.lt

362830

864626187

2210
Zita Lekaitė

Informacinių technologijų centras
Eksploatacijos ir techninio aptarnavimo skyrius

Inžinierius programuotojas
Zita.Lekaite@lsmuni.lt

794775

864624670

1002
Robertas Paulauskas

Informacinių technologijų centras
Eksploatacijos ir techninio aptarnavimo skyrius

Inžinierius
robertas.paulauskas@lsmu.lt

395804

869506203

1012
Rimantas Ramanauskas

Informacinių technologijų centras
Eksploatacijos ir techninio aptarnavimo skyrius

Skyriaus vedėjas
Rimas.Ramanauskas@lsmuni.lt

794656

868740265

1004
Eglė Šepetauskienė

Informacinių technologijų centras
Eksploatacijos ir techninio aptarnavimo skyrius

Inžinierius programuotojas
Egle.Sepetauskiene@lsmuni.lt

793756

865257836

1014
Tomas Šimkus

Informacinių technologijų centras
Eksploatacijos ir techninio aptarnavimo skyrius

Operatorius
tomas.simkus@lsmuni.lt

795482

1000
Linas Bridziulaitis

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius

Programų koordinatorius
linas.bridziulaitis@lsmu.lt