Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 31 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Egidijus Čėsna

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius

Operatorius
egidijus@lsmuni.lt

395803

864626182

1007
Justinas Kasiulis

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius

Inžinierius programuotojas
Justinas.Kasiulis@lsmuni.lt

395803

865947992

1008
Vytautas Kasiulis

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius

Skyriaus vedėjas
vytautas.kasiulis@lsmu.lt

207419

860766674

1006
Arvydas Matuzonis

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius

Inžinierius programuotojas
arvydas.matuzonis@lsmu.lt
Rokas Pečiulis

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius

Specialistas
rokas.peciulis@lsmuni.lt

794775

1003
Vitalijus Trainys

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius

Kompiuterinių sistemų administratorius
Vitalijus.Trainys@lsmuni.lt

362830

864531605

1011;1210
Antanas Jankūnas

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Programų koordinatorius
antanas.jankunas@lsmuni.lt
Raimundas Kaminskas

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Vyresnysis specialistas
Raimundas.Kaminskas@lsmuni.lt

396056

1010
Dainius Kasperavičius

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Inžinierius programuotojas
dainius.kasperavicius@lsmuni.lt

362881

130
Sandra Kučinovienė

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Programų koordinatorius
Sandra.Kucinoviene@lsmuni.lt
1003
Simonas Marozas

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Operatorius
simonas.marozas@lsmu.lt