Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 12 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Ramunė Morkūnienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų chemijos katedra

Profesorius
Katedros vedėjas
Ramune.Morkuniene@lsmuni.lt

327316

5610
Fausta Andrulienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų chemijos katedra

Vyresnysis laborantas
Fausta.Andruliene@lsmuni.lt

327316

5612
Raimondas Benetis

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų chemijos katedra

Docentas
Raimondas.Benetis@lsmuni.lt

327316

5611
Deimantė Blažauskaitė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų chemijos katedra

Vyresnysis laborantas
Deimante.Blazauskaite@lsmu.lt

327359

5645
Audronė Dagilytė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų chemijos katedra

Docentas
Audrone.Dagilyte@lsmuni.lt

327316

5611
Daiva Juodžiukynienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų chemijos katedra

Studijų administratorius
Daiva.Juodziukyniene@lsmuni.lt

327316

5611
Eligijus Kupriūnas

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų chemijos katedra

Asistentas
eligijus.kupriunas@lsmu.lt

327316

5611
Hiliaras Rodovičius

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų chemijos katedra

Profesorius
hiliaras.rodovicius@lsmuni.lt

327316

5610
Liudas Šlepikas

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų chemijos katedra

Asistentas
liudas.slepikas@lsmu.lt

327316

5611
Asta Špadienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų chemijos katedra

Lektorius
asta.spadiene@lsmuni.lt

327316

5611
Vacis Tatarūnas

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų chemijos katedra

Lektorius
Vacis.Tatarunas@lsmuni.lt

327316

5611