Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 14 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Algimantas Tamelis

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

Dekanas
Fakulteto vadovas
Algimantas.Tamelis@lsmuni.lt

327048,327305

868685298

5102
Ingrida Balnytė

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

Prodekanas
Fakulteto vadovas
Ingrida.Balnyte@lsmuni.lt

327306

5100
Asta Baranauskaitė

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

Prodekanas
Fakulteto vadovas
Asta.Baranauskaite@lsmuni.lt

326052

6234
Edita Mašanauskienė

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

Prodekanas
Fakulteto vadovas
edita.masanauskiene@lsmuni.lt

(837)387209

5472
Monika Botyriūtė

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

Administratorius
monika.botyriute2@stud.lsmu.lt

327306

5100
Inga Arūnė Bumblytė

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

p.p.
Dėstytojų ir mokslo darbuotojų PAK sekretorius
IngaArune.Bumblyte@lsmuni.lt

326189

6189
Giedrė Dabašinskienė

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

Administratorius
Giedre.Dabasinskiene@lsmuni.lt

327260

5101
Greta Juškaitytė

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

Tarptautinių programų koordinatorius
Greta.Juskaityte@lsmuni.lt

327369

5471
Andrius Macas

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

p.p.
Fakulteto tarybos sekretorius
Andrius.Macas@lsmuni.lt

326371

6371
Albinas Naudžiūnas

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

p.p.
Fakulteto tarybos pirmininkas
Albinas.Naudziunas@lsmuni.lt

306092

Ilona Paškevičienė

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

Vyresnysis inspektorius (Vaiko priežiūros atostogose)
Ilona.Tomkute@lsmuni.lt

327306

5100