Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 36 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Laima Ivanovienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Profesorius
Katedros vedėjas
Laima.Ivanoviene@lsmuni.lt

327323

5740
Inga Andriulė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Asistentas
Inga.Andriule@lsmuni.lt

327352

5748
Vaida Andrulevičiūtė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Docentas
Vaida.Andruleviciute@lsmuni.lt
2193
Odeta Arandarčikaitė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Docentas
Odeta.Arandarcikaite2@lsmuni.lt
Aldona Baltušnikienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Docentas
Aldona.Baltusnikiene@lsmuni.lt

362151

2194
Rasa Banienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Profesorius
Rasa.Baniene@lsmuni.lt

327226

5747
Rasa Bernotienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Lektorius
Rasa.Bernotiene@lsmuni.lt
5711
Vilmantė Borutaitė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Profesorius
vilmante.borutaite@lsmuni.lt
Rūta Budreckienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Docentas
Ruta.Budreckiene@lsmuni.lt
2192
Paulius Čižas

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Lektorius
Paulius.Cizas@lsmuni.lt
Svaja Dubickienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Asistentas
Svaja.Dubickiene@lsmuni.lt

327352

5748