Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 72 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Adrius Gaurilčikas

MA Medicinos fakultetas
Akušerijos ir ginekologijos klinika

Docentas
adrius.gaurilcikas@lsmu.lt

326871

6875
Miglė Gedgaudaitė

MA Medicinos fakultetas
Akušerijos ir ginekologijos klinika

Asistentas
Migle.Gedgaudaite@lsmuni.lt

326181

6181
Vladas Gintautas

MA Medicinos fakultetas
Akušerijos ir ginekologijos klinika

Docentas
Vladas.Gintautas@lsmuni.lt

732643

6643
Nemunas Glinskis

MA Medicinos fakultetas
Akušerijos ir ginekologijos klinika

Asistentas
nemunas.glinskis@lsmu.lt

306061

Marius Goberis

MA Medicinos fakultetas
Akušerijos ir ginekologijos klinika

Asistentas
marius.goberis@lsmu.lt

225672

Aurelija Janušaitienė

MA Medicinos fakultetas
Akušerijos ir ginekologijos klinika

Asistentas
Aurelija.Janusaitiene@lsmu.lt

346138

Kristina Jarienė

MA Medicinos fakultetas
Akušerijos ir ginekologijos klinika

Docentas
kristina.jariene@lsmu.lt

326181

6181
Laura Jonaitienė

MA Medicinos fakultetas
Akušerijos ir ginekologijos klinika

Asistentas
Laura.Razgute@lsmuni.lt

326994

6947
Simona Juciūtė

MA Medicinos fakultetas
Akušerijos ir ginekologijos klinika

Asistentas
simona.juciute@lsmu.lt

306061

Justina Kačerauskienė

MA Medicinos fakultetas
Akušerijos ir ginekologijos klinika

Lektorius
justina.kacerauskiene@lsmuni.lt

327169

7169
Asta Kirkilytė

MA Medicinos fakultetas
Akušerijos ir ginekologijos klinika

Asistentas
asta.kirkilyte@lsmu.lt

326512

6512