Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 26 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Juozas Kupčinskas

MA Medicinos fakultetas
Gastroenterologijos klinika

Profesorius
Klinikos vadovas
Juozas.Kupcinskas@lsmuni.lt

326940

6940
Kęstutis Adamonis

MA Medicinos fakultetas
Gastroenterologijos klinika

Profesorius
Kestutis.Adamonis@lsmuni.lt

326583

6583
Gintarė Dargienė

MA Medicinos fakultetas
Gastroenterologijos klinika

Asistentas
gintare.dargiene@lsmu.lt

326896

6896
Greta Dovliašienė

MA Medicinos fakultetas
Gastroenterologijos klinika

Studijų administratorius
Greta.Dovliasiene@lsmuni.lt

326898

6898
Rolandas Gedgaudas

MA Medicinos fakultetas
Gastroenterologijos klinika

Asistentas
rolandas.gedgaudas@lsmu.lt

326896

6896
Sigita Gelman

MA Medicinos fakultetas
Gastroenterologijos klinika

Asistentas
sigita.gelman@lsmuni.lt

326896

6896
Gintarė Griakalova

MA Medicinos fakultetas
Gastroenterologijos klinika

Studijų administratorius
gintare.griakalova@lsmuni.lt

326898

6898
Audrius Ivanauskas

MA Medicinos fakultetas
Gastroenterologijos klinika

Docentas
Audrius.Ivanauskas@lsmuni.lt

326430

6430
Laimas Virginijus Jonaitis

MA Medicinos fakultetas
Gastroenterologijos klinika

Profesorius
Laimas.Jonaitis@lsmuni.lt

326264

6264
Gediminas Kiudelis

MA Medicinos fakultetas
Gastroenterologijos klinika

Profesorius
Gediminas.Kiudelis@lsmuni.lt

326264

6264
Jūratė Kondrackienė

MA Medicinos fakultetas
Gastroenterologijos klinika

Profesorius
jurate.kondrackiene@lsmu.lt

327056

7056