Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 12 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Mindaugas Jievaltas

MA Medicinos fakultetas
Urologijos klinika

Profesorius
Klinikos vadovas
mindaugas.jievaltas@lsmuni.lt

326379

Povilas Aniulis

MA Medicinos fakultetas
Urologijos klinika

Lektorius
povilas.aniulis@lsmuni.lt

326090

6090
Stasys Auškalnis

MA Medicinos fakultetas
Urologijos klinika

Lektorius
stasys.auskalnis@lsmu.lt

326090

6090
Giedrius Juodelis

MA Medicinos fakultetas
Urologijos klinika

Asistentas
giedrius.juodelis@lsmu.lt

326090

6090
Aivaras Jonas Matjošaitis

MA Medicinos fakultetas
Urologijos klinika

Docentas
aivarasjonas.matjosaitis@lsmuni.lt

326005

6005
Ramūnas Mickevičius

MA Medicinos fakultetas
Urologijos klinika

Lektorius
ramunas.mickevicius@lsmu.lt

326090

6090
Daimantas Milonas

MA Medicinos fakultetas
Urologijos klinika

Profesorius
daimantas.milonas@lsmuni.lt

326838

6838
Rasa Širvinskienė

MA Medicinos fakultetas
Urologijos klinika

Studijų administratorius
rasa.sirvinskiene@lsmuni.lt

837787331

7331
Darijus Skaudickas

MA Medicinos fakultetas
Urologijos klinika

Docentas
darijus.skaudickas@lsmuni.lt

326090

6090
Darius Trumbeckas

MA Medicinos fakultetas
Urologijos klinika

Docentas
darius.trumbeckas@lsmu.lt

326090

6090
Albertas Ulys

MA Medicinos fakultetas
Urologijos klinika

Lektorius
albertas.ulys@lsmu.lt

852786815