Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 23 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Albinas Naudžiūnas

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Profesorius
Klinikos vadovas
Albinas.Naudziunas@lsmuni.lt

306092

Andrius Ališauskas

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Asistentas
Andrius.Alisauskas@lsmu.lt

306093

Violeta Beržiūnienė

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Asistentas
violeta.berziuniene@lsmu.lt

306210

Laura Čižinauskienė

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Asistentas
laura.cizinauskiene@lsmu.lt

306093

Joana Dambrauskienė

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Asistentas
joana.dambrauskiene@lsmu.lt

306093

Laima Jankauskienė

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Docentas
Laima.Jankauskiene@lsmuni.lt

306016

Jonas Jucevičius

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Asistentas
jonas.jucevicius@lsmu.lt

306093

Eglė Kalinauskienė

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Profesorius
egle.kalinauskiene@lsmu.lt

306093

Gražina Karalevičienė

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Asistentas
Grazina.Karaleviciene@lsmu.lt

306012

Palmira Leišytė

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Docentas
Palmira.Leisyte@lsmuni.lt

306093

Rita Leskauskienė

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Laborantas
Rita.Leskauskiene@lsmuni.lt

306094