Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 26 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Raimondas Kubilius

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Profesorius
Profesorius
raimondas.kubilius@lsmu.lt

326476

6495
Lina Bykovienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Lektorius
lina.bykoviene@lsmuni.lt
7172
Audronė Brazauskaitė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Lektorius
Audrone.Brazauskaite@lsmuni.lt
Jurgita Daubarienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
jurgita.daubariene@lsmu.lt
6064
Venta Donec

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
Venta.Donec@lsmuni.lt

326540

7172
Erika Endzelytė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
Erika.Endzelyte@lsmu.lt

327051

7051
Inga Falentinienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Studijų administratorius
Inga.Falentiniene@lsmuni.lt

326395

6395
Rosita Gudėnaitė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
Rosita.Gudenaite@lsmuni.lt

327073

7073
Edita Jazepčikienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Lektorius
Edita.Jazepcikiene@lsmuni.lt
6362
Gražina Krutulytė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Docentas
Grazina.Krutulyte@lsmuni.lt

332955

Lina Leimonienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Lektorius
Lina.Leimoniene@lsmuni.lt
6939