Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 39 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Rosita Gudėnaitė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
Rosita.Gudenaite@lsmuni.lt

327073

7073
Laura Jankovskaja

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
laura.jankovskaja@lsmu.lt
Edita Jazepčikienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Lektorius
Edita.Jazepcikiene@lsmuni.lt
6362
Alvidas Keizeris

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
alvidas.keizeris@lsmu.lt

326406

6406
Gražina Krutulytė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Docentas
Grazina.Krutulyte@lsmuni.lt

332955

Evelina Lamsodienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
evelina.lamsodiene@lsmu.lt
Lina Leimonienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Lektorius
Lina.Leimoniene@lsmuni.lt
6939
Eglė Lendraitienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Profesorius
Fakulteto tarybos pirmininkas
Egle.Lendraitiene@lsmuni.lt

326064

6064
Eglė Milinavičienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Docentas
egle.milinaviciene@lsmuni.lt
Sigitas Mingaila

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Docentas
Sigitas.Mingaila@lsmuni.lt

327051

7051
Tomas Morkevičius

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
tomas.morkevicius@lsmu.lt

327172

7172