Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 40 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Tomas Morkevičius

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
tomas.morkevicius@lsmu.lt

327172

7172
Dovilė Naruševičiūtė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
dovile.naruseviciute@lsmu.lt

326540

6540
Daiva Petruševičienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Profesorius
Daiva.Petruseviciene@lsmuni.lt
Jolita Rapolienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Lektorius
Jolita.Rapoliene@lsmuni.lt

327051

7051
Inesa Rimdeikienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Docentas
Inesa.Rimdeikiene@lsmuni.lt

326939

6939
Laura Rutkauskienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
laura.rutkaukiene@lsmuni.lt
Rasa Šakalienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Lektorius (Vaiko priežiūros atostogose)
Rasa.Sakaliene@lsmu.lt
Jūratė Samėnienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Docentas
Jurate.Sameniene@lsmuni.lt

326066

6066
Raimondas Savickas

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Profesorius
Raimondas.Savickas@lsmuni.lt

327011,327182

7182,7011
Rokas Šemeškevičius

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
Rokas.Semeskevicius@lsmu.lt
Brigita Siparytė-Sinkevičienė

MA Slaugos fakultetas
Reabilitacijos klinika

Asistentas
brigita.siparyte@lsmu.lt

326939

6939