Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 11 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Audronė Prasauskienė

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Profesorius
Klinikos vadovas
Audrone.Prasauskiene@lsmuni.lt

837260425

Indrė Bakanienė

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Lektorius
indre.bakaniene@lsmuni.lt

837261642

Irma Gaidienė

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Asistentas
Irma.Gaidiene@lsmu.lt

837260425

Alma Garjonytė

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Asistentas
Alma.Garjonyte@lsmu.lt

837260425

Ivan Gavriljev

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Asistentas
Ivan.Gavriljev@lsmu.lt

837265302

Vitalija Gresevičienė

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Asistentas
vitalija.greseviciene@lsmu.lt

837265302

Žydrūnė Inčiūrienė

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Studijų administratorius
zydrune.inciuriene@lsmuni.lt

837260425

Justina Minelgienė

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Asistentas
justina.minelgiene@lsmu.lt

837260425

Aušra Šlečkienė

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Asistentas
Ausra.Sleckiene@lsmu.lt

837260425

Aistė Urbonavičė

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Asistentas
Aiste.Urbonavice@lsmu.lt

837260425

Vaida Vasiliauskienė

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Asistentas
Vaida.Vasiliauskiene@lsmu.lt

837260425