Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 21 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Gvidas Urbonas

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Bioetikos katedra

Docentas
Katedros vedėjas
Gvidas.Urbonas@lsmuni.lt

327233

865992716

1278
Raimonda Balandė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Bioetikos katedra

Sielovados koordinatorius (Vaiko priežiūros atostogose)
Raimonda.Balande@lsmuni.lt
5572
Giedrė Baltrušaitytė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Bioetikos katedra

Docentas
giedre.baltrusaityte@lsmuni.lt
1278
Rūta Butkevičienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Bioetikos katedra

Docentas
ruta.butkeviciene@lsmuni.lt
1278
Lina Danusevičienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Bioetikos katedra

Lektorius
Lina.Danuseviciene@lsmuni.lt
1278
Artūras Jagelavičius

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Bioetikos katedra

Lektorius
kapelionas@lsmuni.lt
5572
Artūras Jagelavičius

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Bioetikos katedra

Kapelionas
kapelionas@lsmuni.lt
5572
Evaldas Juozelis

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Bioetikos katedra

Lektorius
evaldas.juozelis@lsmu.lt

327233

1278
Regina Jurkonienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Bioetikos katedra

Studijų administratorius
Regina.Jurkoniene@lsmuni.lt

327233

1278
Ramunė Jurkuvienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Bioetikos katedra

Docentas
Ramune.Jurkuviene@lsmuni.lt
1278
Jolanta Kuznecovienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Bioetikos katedra

Profesorius
jolanta.kuznecoviene@lsmuni.lt
1278