Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 22 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Snieguolė Kaselienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Lektorius
Snieguole.Kaseliene@lsmuni.lt

327343

5051
Arvydas Kriaučeliūnas

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Asistentas
arvydas.kriauceliunas@lsmuni.lt

242925

5025
Marija Kudrevičiūtė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Asistentas
marija.kudreviciute@lsmu.lt
Asta Lignugarienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Lektorius
asta.lignugariene@lsmuni.lt

201569

Loreta Marmienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Lektorius
loreta.marmiene@lsmu.lt
Olga Meščeriakova-Veliulienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Lektorius
Olga.Mesceriakova-Veliuliene@lsmuni.lt

327343

5051
Laura Miščikienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Asistentas
Laura.Miscikiene@lsmuni.lt

407930

5059
Skirmantė Sauliūnė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Profesorius
Skirmante.Sauliune@lsmuni.lt

242924

5024
Kristina Selli

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Asistentas
Kristina.Selli@lsmuni.lt

242928

5028
Mindaugas Stankūnas

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Profesorius
Mindaugas.Stankunas@lsmuni.lt

242929

5029
Jurgita Vladičkienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Lektorius
Jurgita.Vladickiene@lsmuni.lt

242926

5026