Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 24 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Linas Leonas

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
Linas.Leonas@lsmuni.lt

396058

5491
Šarūnė Magelinskaitė-Legkauskienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
Sarune.Magelinskaite-Legkauskiene@lsmuni.lt
5003
Rytis Misiukevičius

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Asistentas
rytis.misiukevicius@lsmu.lt

242907

5007
Aušra Norė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
ausra.nore@lsmu.lt
Aušra Pauliukienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Studijų administratorius
ausra.pauliukiene@lsmuni.lt

370112

5058
Raimonda Petrolienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
raimonda.petroliene@lsmu.lt
Ingrida Pilkionienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
ingrida.pilkioniene@lsmuni.lt

242902

5002
Aistė Pranckevičienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Docentas
Aiste.Pranckeviciene@lsmuni.lt
Jevgenij Razgulin

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Asistentas
Jevgenij.Razgulin@lsmuni.lt

242904

864625592

5004
Laura Sapranavičiūtė-Zabazlajeva

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
Laura.Sapranaviciute-Zabazlajeva@lsmuni.lt

242903

Giedrė Širvinskienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Docentas
Giedre.Sirvinskiene@lsmuni.lt

242902

5002