Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 9 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Sergio Bordel Velasco

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Sergio.Bordel@lsmuni.lt
Paulius Gibieža

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Paulius.Gibieza@lsmuni.lt
1760
Gintarė Jančiukė

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Mokslo instituto tarybos sekretorius
Gintare.Milasiute@lsmuni.lt

302880

Valeryia Mikalayeva

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Mokslo darbuotojas
Valeryia.Mikalayeva@lsmuni.lt

302880

1760
Monika Pankevičiūtė

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Laborantas
monika.pankeviciute@lsmu.lt
Vytautas Raškevičius

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Mokslo darbuotojas
Vytautas.Raskevicius@lsmuni.lt
Ieva Sarapinienė

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas (Nėštumo atostogose)
Ieva.Sarapiniene@lsmuni.lt

302880

1717;1760
Vytenis Arvydas Skeberdis

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Arvydas.Skeberdis@lsmuni.lt

302880

1718
Renata Sveikatienė

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
renata.sveikatiene@lsmuni.lt

302880

1759