Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 10 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Mantė Almanaitytė

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Mante.Almanaityte@lsmuni.lt

302878

1719
Inga Andriulė

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Inga.Andriule@lsmuni.lt

327352

5748
Vanda Burbulytė

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Inžinierius
Vanda.Burbulyte@lsmuni.lt

302878

1720
Jonas Jurevičius

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Jonas.Jurevicius@lsmuni.lt

302877

1724
Virginija Luckienė

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Preparatorius
Virginija.Luckiene@lsmuni.lt

302878

1720
Regina Mačianskienė

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Regina.Macianskiene@lsmuni.lt

302878

1719
Irma Martišienė

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Irma.Martisiene@lsmuni.lt

302878,327320

1219,5742
Antanas Navalinskas

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Vyresnysis inžinierius
antanas.navalinskas@lsmuni.lt

302878

1721
Kęstutis Runkevičius

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Inžinierius
kestutis.runkevicius@lsmu.lt

302878

1756
Rimantas Treinys

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Rimantas.Treinys@lsmuni.lt

302878

1765