Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 20 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Agnė Brazienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Agne.Braziene@lsmuni.lt

337907

Virginija Dulskienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Virginija.Dulskiene@lsmuni.lt

302895

1733
Kristina Jurėnienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Inžinierius programuotojas
Kristina.Jureniene@lsmuni.lt

714581

1734
Daina Krančiukaitė-Butylkinienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Daina.Butylkiniene@lsmuni.lt

302885

1732
Renata Kučienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
renata.kuciene@lsmuni.lt
1761
Lilija Lubienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Operatorius
lilija.lubiene@lsmu.lt

736292

Dalia Lukšienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Dalia.Luksiene@lsmuni.lt

302892

1749
Vilija Malinauskienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Vilija.Malinauskiene@lsmuni.lt

302888

1763
Jūratė Medžionienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Vyresnysis inžinierius programuotojas
Jurate.Medzioniene@lsmuni.lt

302888

1762
Eglė Milinavičienė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Mokslo darbuotojas
egle.milinaviciene@lsmuni.lt

536696

Irena Milvidaitė

MA Kardiologijos institutas
Populiacinių tyrimų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
irena.milvidaite@lsmu.lt

326385