Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 17 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Rolandas Stankevičius

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų mitybos katedra

Profesorius
Katedros vedėjas
rolandas.stankevicius@lsmuni.lt

363408;361936

865976063

1217;1133
Ronaldas Bilskis

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų mitybos katedra

Asistentas
ronaldas.bilskis@lsmuni.lt
Mindaugas Budvytis

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų mitybos katedra

Asistentas
mindaugas.budvytis@lsmu.lt

363408

1219
Janina Černauskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų mitybos katedra

Docentas
Janina.Cernauskiene@lsmuni.lt

363408

1140
Kristina De Vitte

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų mitybos katedra

Asistentas
Kristina.DeVitte@lsmuni.lt

363408

1140
Vaida Dilbienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų mitybos katedra

Asistentas
Vaida.Dilbiene@lsmuni.lt
1220
Vaida Dilbienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų mitybos katedra

Studijų administratorius
Vaida.Dilbiene@lsmuni.lt
1220
Jurgita Gustaitienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų mitybos katedra

Asistentas
jurgita.gustaitiene@lsmu.lt
Arūnas Juozaitis

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų mitybos katedra

Profesorius
Arunas.Juozaitis@lsmuni.lt
1145
Agnė Kalinauskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų mitybos katedra

Laborantas
Agne.Kalinauskiene@lsmu.lt
1218
Paulius Matusevičius

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų mitybos katedra

Profesorius
paulius.matusevicius@lsmuni.lt

861556115

1144