Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 11 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Vaidas Paluckas

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius

Veterinarijos felčeris
vaidas.paluckas@lsmu.lt
Violeta Razmaitė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Violeta.Razmaite@lsmuni.lt

842265786,842265383

223
Artūras Šiukščius

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius

Mokslo darbuotojas
Mokslo instituto tarybos pirmininkas
Arturas.Siukscius@lsmuni.lt

842265383

Rūta Šveistienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius

Mokslo darbuotojas
Ruta.Sveistiene@lsmuni.lt

842265383

223
Algirdas Urbšys

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Algirdas.Urbsys@lsmuni.lt
Rita Mameniškienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius
Gyvūnų reprodukcijos laboratorija

Laborantas
rita.mameniskiene@lsmu.lt
Rasa Nainienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius
Gyvūnų reprodukcijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Dėstytojų ir mokslo darbuotojų PAK sekretorius
Rasa.Nainiene@lsmuni.lt
Virginija Jatkauskienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius
Genetinių tyrimu laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Virginija.Jatkauskiene@lsmuni.lt

842265383

232
Rasa Šiukščiuvienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius
Genetinių tyrimu laboratorija

Zootechnikas
Rasa.Siuksciuviene@lsmuni.lt

842265383

232
Monika Gerulienė

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius
Gyvūnų genetinių išteklių tyrimo ir ilgalaikio išsaugojimo ex situ laboratorija

Zootechnikas
Monika.Geruliene@lsmuni.lt

842265383

Vidmantas Pileckas

VA Gyvulininkystės institutas
Gyvūnų veisimo ir reprodukcijos skyrius
Gyvūnų genetinių išteklių tyrimo ir ilgalaikio išsaugojimo ex situ laboratorija

Mokslo darbuotojas
vidmantas.pileckas@lsmu.lt