Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 12 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Sonata Trumbeckaitė

MA Farmacijos fakultetas
Farmakognozijos katedra

Profesorius
Katedros vedėjas
Sonata.Trumbeckaite@lsmuni.lt

327249

5600
Alina Barisevičienė

MA Farmacijos fakultetas
Farmakognozijos katedra

Studijų administratorius
alina.bariseviciene@lsmuni.lt

327249

5601
Zita Barsteigienė

MA Farmacijos fakultetas
Farmakognozijos katedra

Lektorius
Zita.Barsteigiene@lsmuni.lt

327249

Deividas Burdulis

MA Farmacijos fakultetas
Farmakognozijos katedra

Docentas
Deividas.Burdulis@lsmuni.lt

327249

Valdas Jakštas

MA Farmacijos fakultetas
Farmakognozijos katedra

Profesorius
Valdas.Jakstas@lsmuni.lt

327249

5602
Valdimaras Janulis

MA Farmacijos fakultetas
Farmakognozijos katedra

Profesorius
Valdimaras.Janulis@lsmuni.lt

327249

5628
Ernestas Karčiauskas

MA Farmacijos fakultetas
Farmakognozijos katedra

Laboratorijos vedėjas
Ernestas.Karciauskas@lsmuni.lt

327249

5629
Mindaugas Liaudanskas

MA Farmacijos fakultetas
Farmakognozijos katedra

Lektorius
mindaugas.liaudanskas@lsmuni.lt

327249

5628
Audronis Lukošius

MA Farmacijos fakultetas
Farmakognozijos katedra

Docentas
Audronis.Lukosius@lsmuni.lt

327249

Palmira Marčiulionienė

MA Farmacijos fakultetas
Farmakognozijos katedra

Vyresnysis laborantas
Palmira.Marciulioniene@lsmu.lt

327249

5601
Lina Raudonė

MA Farmacijos fakultetas
Farmakognozijos katedra

Profesorius
Lina.Raudone@lsmuni.lt

327249

5591