Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Vilma Vilienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Docentas
vilma.viliene@lsmuni.lt

363505

1236
Darius Černauskas

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Josifo Taco pienininkystės centras

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Darius.Cernauskas@lsmuni.lt
1252
Ramutė Mišeikienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Josifo Taco pienininkystės centras

Mokslo darbuotojas
Ramute.Miseikiene@lsmuni.lt

363664

1156,1143
Kristina Audronė Odinienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Josifo Taco pienininkystės centras

Administratorius
KristinaAudrone.Odiniene@lsmuni.lt

361483

868211185

1141
Elena Bartkienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Gyvūnų ir akvakultūrų produktyvumo bei produkcijos kokybės laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Instituto vadovas
Elena.Bartkiene@lsmuni.lt

362695

1420
Saulius Bliznikas

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Gyvūnų ir akvakultūrų produktyvumo bei produkcijos kokybės laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Saulius.Bliznikas@lsmuni.lt
1136
Vilija Buckiūnienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Gyvūnų ir akvakultūrų produktyvumo bei produkcijos kokybės laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas (Nėštumo atostogose)
Vilija.Buckiuniene@lsmuni.lt

363505

1252
Agila Daukšienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Gyvūnų ir akvakultūrų produktyvumo bei produkcijos kokybės laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Agila.Dauksiene@lsmuni.lt
1161;1235
Jolita Klementavičiūtė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Gyvūnų ir akvakultūrų produktyvumo bei produkcijos kokybės laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Jolita.Klementaviciute@lsmuni.lt
1254
Dovilė Klupšaitė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Gyvūnų ir akvakultūrų produktyvumo bei produkcijos kokybės laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Dovile.Klupsaite@lsmu.lt

363505

1136
Vita Lėlė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Gyvūnų ir akvakultūrų produktyvumo bei produkcijos kokybės laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
vita.krungleviciute@lsmuni.lt

362695

1420