Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Laima Sincevičienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra

Studijų administratorius
laima.sinceviciene@lsmu.lt

465423

1174
Evaldas Šlyžius

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra

Lektorius
Fakulteto tarybos pirmininkas
Evaldas.Slyzius@lsmuni.lt

465423

1174
Aurimas Gavelis

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra
Gyvūnų veislinės vertės tyrimų ir selekcijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Aurimas.Gavelis@lsmuni.lt

363408

1140
Indrė Mečionytė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų veisimo katedra
Gyvūnų veislinės vertės tyrimų ir selekcijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
indre.mecionyte@lsmuni.lt

363404

Rasa Ugenskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Profesorius
Instituto vadovas
rasa.ugenskiene@lsmuni.lt

327336

5754
Arūnas Bielevičius

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
Arunas.Bielevicius@lsmuni.lt

327326

5755
Aleksandr Bulatov

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Profesorius
aleksandr.bulatov@lsmuni.lt

327326

5755
Natalia Bulatova

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
Natalija.Bulatova@lsmuni.lt

327326

5650
Justė Čepaitė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Laborantas
Juste.Cepaite@lsmu.lt

327326

5755
Irena Česnavičienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Asistentas
irena.cesnaviciene@lsmuni.lt

327326

5649
Sabina Greblikienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Laborantas
sabina.greblikiene@lsmu.lt

327326

5755