Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Edita Kuncevičienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Edita.Kunceviciene@lsmuni.lt

327326

5755
Gita Lašienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Laborantas
Gita.Lasiene@lsmuni.lt

363664

2156
Irena Lašienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Studijų administratorius
irena.lasiene@lsmuni.lt

327326

5755
Jelena Loginovič

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
jelena.loginovic@lsmuni.lt

327326

5650
Silvija Malčiauskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Laborantas (Nėštumo atostogose)
Silvija.Malciauskiene@lsmuni.lt

327326

5755
Lina Mickienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
Lina.Mickiene@lsmuni.lt

327326

5649
Ramutė Mišeikienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Ramute.Miseikiene@lsmuni.lt

363664

1156,1143
Kristina Morkūnienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Kristina.Morkuniene@lsmuni.lt

363664

2156
Nijolė Pečiulaitienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Nijole.Peciulaitiene@lsmuni.lt

363664

2155
Petras Prakas

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Docentas
petras.prakas@lsmuni.lt

363664

2156
Asta Raskilienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
asta.raskiliene@lsmuni.lt

327326

5755