Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Aurelija Šalomskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Asistentas
Aurelija.Salomskiene@lsmuni.lt

327326

5755
Loreta Šalomskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Loreta.Salomskiene@lsmuni.lt

327326

5755
Alina Smalinskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Profesorius
Alina.Smalinskiene@lsmuni.lt

372176

5652
Margarita Sriubienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Margarita.Sriubiene@lsmuni.lt

327326

5755
Milda Šumskytė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Vyresnysis laborantas
milda.sumskyte@lsmu.lt

327326

5755
Paulina Vaitkienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Lektorius
Paulina.Vaitkiene@lsmuni.lt

327326

5755,5721
Lukas Žemaitis

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas

Asistentas
Lukas.Zemaitis@lsmuni.lt

326741

6741
Aleksandr Bulatov

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas
Regos neurofiziologijos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
aleksandr.bulatov@lsmuni.lt

327326

5755
Vilius Marma

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas
Regos neurofiziologijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
vilius.marma@lsmuni.lt

327326

5755
Tadas Surkys

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas
Regos neurofiziologijos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Tadas.Surkys@lsmuni.lt

327326

5755
Renata Bižienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų institutas
Dr. K. Janušausko genetikos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Renata.Biziene@lsmuni.lt

465408

2157