Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Edmundas Širvinskas

MA Kardiologijos institutas
Klinikinės kardiologijos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
sirdiskr@lsmuni.lt

326171

6171
Milda Švagždienė

MA Kardiologijos institutas
Klinikinės kardiologijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Milda.Svagzdiene@lsmuni.lt

356572

6447
Vida Tumynienė

MA Kardiologijos institutas
Klinikinės kardiologijos laboratorija

Laborantas
vida.tumyniene@lsmu.lt

388269

Jolanta Justina Vaškelytė

MA Kardiologijos institutas
Klinikinės kardiologijos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
jolanta.vaskelyte@lsmuni.lt

326398

4557
Vincentas Veikutis

MA Kardiologijos institutas
Klinikinės kardiologijos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Vincentas.Veikutis@lsmuni.lt

302962

1316
Jonė Venclovienė

MA Kardiologijos institutas
Klinikinės kardiologijos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
jone.vencloviene@lsmu.lt
Sergio Bordel Velasco

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Sergio.Bordel@lsmuni.lt
Gintarė Jančiukė

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Mokslo instituto tarybos sekretorius
Gintare.Milasiute@lsmuni.lt

302880

Valeryia Mikalayeva

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Mokslo darbuotojas
Valeryia.Mikalayeva@lsmuni.lt

302880

1760
Monika Pankevičiūtė

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Laborantas
monika.pankeviciute@lsmu.lt
Vytautas Raškevičius

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Mokslo darbuotojas
Vytautas.Raskevicius@lsmuni.lt