Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Monika Pankevičiūtė

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Laborantas
monika.pankeviciute@lsmu.lt
Vytautas Raškevičius

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Mokslo darbuotojas
Vytautas.Raskevicius@lsmuni.lt
Ieva Sarapinienė

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas (Nėštumo atostogose)
Ieva.Sarapiniene@lsmuni.lt

302880

1717;1760
Vytenis Arvydas Skeberdis

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Arvydas.Skeberdis@lsmuni.lt

302880

1718
Renata Sveikatienė

MA Kardiologijos institutas
Ląstelių kultūrų laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
renata.sveikatiene@lsmuni.lt

302880

1759
Mantė Almanaitytė

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Mante.Almanaityte@lsmuni.lt

302878

1719
Inga Andriulė

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Inga.Andriule@lsmuni.lt

327352

5748
Vanda Burbulytė

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Inžinierius
Vanda.Burbulyte@lsmuni.lt

302878

1720
Jonas Jurevičius

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Jonas.Jurevicius@lsmuni.lt

302877

1724
Virginija Luckienė

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Preparatorius
Virginija.Luckiene@lsmuni.lt

302878

1720
Regina Mačianskienė

MA Kardiologijos institutas
Membranų biofizikos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Regina.Macianskiene@lsmuni.lt

302878

1719