Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 1037 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Alvydas Pavilonis

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

p.p.
Dėstytojų ir mokslo darbuotojų PAK pirmininkas
Alvydas.Pavilonis@lsmuni.lt

327365

Rasa Poderytė

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

Vyriausiasis administratorius
Rasa.Poderyte@lsmuni.lt

327260

5103
Greta Rozenbergaitė

MA Medicinos fakultetas
Dekanatas

Tarptautinių programų koordinatorius
Greta.Rozenbergaite@lsmuni.lt

(837)387626

5473
Dainius Haroldas Pauža

MA Medicinos fakultetas
Anatomijos institutas

Profesorius
Instituto vadovas
dainius.pauza@lsmuni.lt

327313

5158
Vidmantas Aželis

MA Medicinos fakultetas
Anatomijos institutas

Docentas
Vidmantas.Azelis@lsmuni.lt

327218

5136
Darius Batulevičius

MA Medicinos fakultetas
Anatomijos institutas

Docentas
Darius.Batulevicius@lsmuni.lt

327295

5154
Aušra Burkauskienė

MA Medicinos fakultetas
Anatomijos institutas

Docentas
Ausra.Burkauskiene@lsmuni.lt

327238

5139
Anita Dabužinskienė

MA Medicinos fakultetas
Anatomijos institutas

Lektorius
Anita.Dabuzinskiene@lsmuni.lt

327238

5139
Giedrė Deveikytė

MA Medicinos fakultetas
Anatomijos institutas

Studijų administratorius
giedre.deveikyte@lsmuni.lt

327239

5140
Hermanas Inokaitis

MA Medicinos fakultetas
Anatomijos institutas

Lektorius
Hermanas.Inokaitis@lsmuni.lt

327218

5136
Egidijus Juodis

MA Medicinos fakultetas
Anatomijos institutas

Asistentas
egidijus.juodis@lsmu.lt

327263

5150