Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 1043 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Raimonda Mykolaitienė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Studijų administratorius
fiziologija@lsmuni.lt

395380

5633
Gintaras Paknys

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Asistentas
Gintaras.Paknys@lsmuni.lt

327258

5636
Teresė Birutė Palubinskaitė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Laborantas
TereseBirute.Palubinskaite@lsmuni.lt

326889

6889
Vilma Petrikaitė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Profesorius
Vilma.Petrikaite@lsmuni.lt

327316

868629383

5611
Rugilė Pilvinienė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Lektorius
Rugile.Pilviniene@lsmuni.lt

327368

5647
Aurelija Radzevičienė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Lektorius (Nėštumo atostogose)
Aurelija.Radzeviciene@lsmuni.lt

327375

5641
Nijolė Ragaišytė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Docentas
Nijole.Ragaisyte@lsmu.lt

327242

5640
Diana Rinkūnienė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Lektorius
diana.rinkuniene@lsmu.lt

327368

5647
Giedrė Valdonė Sakalauskienė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Docentas
GiedreValdone.Sakalauskiene@lsmuni.lt

327368

5647
Rosita Šarapova

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Laborantas
rosita.sarapova@lsmuni.lt

327256

5638
Žibuoklė Senikienė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Docentas
Zibuokle.Senikiene@lsmuni.lt

327372

5643